Zdrowie psychiczne i jego wpływ na ciało

Często zapominamy, jak ogromny wpływ na nasze ciało ma stan psychiki. W FizjoBell rozumiemy, że zdrowie psychiczne i fizyczne są ze sobą ściśle powiązane i dlatego oferujemy opiekę, która obejmuje ciało i umysł.


 • Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /home/platne/serwer23828/public_html/fizjobell.pl/wp-content/themes/bathe-master/template-parts/cards/blog-post-card.php on line 14

  Masaż pleców

  Na początku wizyty fizjoterapeuta zbierze dokładny wywiad, na podstawie którego zaproponuje i wykona masaż dostosowany do Twoich potrzeb. Masaż pleców jest zabiegiem polecanym osobom: Celem masażu jest przyniesienie uczucia ulgi, dzięki zmniejszeniu dolegliwości bólowych i napięcia mięśniowego oraz poprawa samopoczucia i jakości codziennego funkcjonowania.

  Dowiedz się więcej
 • Masaż klasyczny całego ciała

  Masaż klasyczny całego ciała jest podstawowym masażem w naszej ofercie. Masaż przeznaczony jest dla osób przemęczonych i zestresowanych – pozwoli ukoić nerwy oraz zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł.

  Dowiedz się więcej
 • Masaż leczniczy

  Masaż leczniczy przynosi ulgę w łagodzeniu przewlekłego bólu. Przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z dolegliwościami bólowymi pleców, nóg, karku i ramion. W pierwszej kolejności fizjoterapeuta przeprowadza dokładny wywiad, aby znaleźć nie tylko miejsce, ale i przyczynę Twojego bólu. Masaż wpływa na cały organizm, zmniejsza napięcie mięśniowe, tym samym ma właściwości przeciwbólowe i rozluźniające. […]

  Dowiedz się więcej
 • Masaż miodem

  Detoksykujący masaż miodem zapewni Twojemu ciału uczucie regeneracji. Dzięki swoim leczniczym i odżywczym właściwościom miód wspomaga działanie gruczołów potowych, a tym samym proces oczyszczania organizmu, działa przeciwzapalnie i wspomaga naturalną odporność. Masaż może obejmować całe ciało lub wybrany jego fragment, zaś jego intensywność jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

  Dowiedz się więcej
 • Masaż sportowy

  W masażu sportowym stosuje się podobne techniki jak w masażu klasycznym. Różnica polega na stosowaniu dużo większej siły nacisku, jak również na działaniu bardziej ukierunkowanym na daną partię mięśni. Zabieg wykonany przed treningiem poprawia ukrwienie i dotlenia organizm, co pomaga w osiąganiu lepszych wyników. Masaż wykonany po wysiłku – wesprze proces regeneracji organizmu.

  Dowiedz się więcej

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie lub nie możesz znaleźć informacji, której szukasz – zapraszamy do
kontaktu.

Wola

ul. Kasprzaka 7
01-211 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 07.30 – 22.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Wilanów

ul. Aleja Wilanowska 67E
02-765 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 08.00 – 21.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Formularz
kontaktowy

Jeśli chcesz się zapisać na wizytę, skonsultować wyniki swoich badań, zapytać o ofertę lub zadać nam
jakiekolwiek pytanie – napisz do nas, korzystając z formularza.