Zdrowie psychiczne i jego wpływ na ciało

Często zapominamy, jak ogromny wpływ na nasze ciało ma stan psychiki. W FizjoBell rozumiemy, że zdrowie psychiczne i fizyczne są ze sobą ściśle powiązane i dlatego oferujemy opiekę, która obejmuje ciało i umysł.


 • Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /home/platne/serwer23828/public_html/fizjobell.pl/wp-content/themes/bathe-master/template-parts/cards/blog-post-card.php on line 14

  Fizjoterapia stomatologiczna

  Rehabilitacja stomatologiczna jest to rodzaj terapii obejmującej leczenie dysfunkcji w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego, która skupia się na pracy wokół twarzy, szczęki i jamy ustnej. Terapia stawów skroniowo-żuchwowych sprawdzi się idealnie przy takich problemach jak:

  Dowiedz się więcej
 • Terapia manualna

  Terapia manualna jest jedną z metod fizjoterapii polegającą na wspomaganiu leczenia schorzeń narządów ruchu. Fizjoterapeuta podczas wizyty zbierze dokładny wywiad, na podstawie którego dopasuje techniki terapii do Twoich indywidualnych potrzeb. Terapia ma na celu przywrócenie właściwej ruchomości stawów oraz minimalizowanie dolegliwości bólowych. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu różnych technik, prowadzi do przywrócenie równowagi mięśniowej w ciele. Do […]

  Dowiedz się więcej
 • Masaż powięziowy

  Masaż powięziowy ma na celu zmniejszenie napięcia w organizmie. Jest to metoda pracy na tkankach głębiej położonych. Terapeuta identyfikuje takie obszary w ciele i podąża za nimi, by poprawić ich elastyczność i zapewnić większy zakres ruchomości w stawach. Taka forma terapii jest bezbolesna, równocześnie przynosi duże efekty. Masaż powięziowy pomoże Ci przy:

  Dowiedz się więcej
 • Pinopresura

  Pinopresura polega na uciskaniu i stymulowaniu określonych obszarów na ciele człowieka przy pomocy specjalnych narzędzi. Technika ta przynosi rozluźnienie zgromadzonych w ciele napięć oraz zmniejszenie bólu. Warto podkreślić, że jest to metoda nieinwazyjna, i w trakcie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry. Pinopresura pomoże Ci w:

  Dowiedz się więcej

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie lub nie możesz znaleźć informacji, której szukasz – zapraszamy do
kontaktu.

Wola

ul. Kasprzaka 7
01-211 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 07.30 – 22.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Wilanów

ul. Aleja Wilanowska 67E
02-765 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 08.00 – 21.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Formularz
kontaktowy

Jeśli chcesz się zapisać na wizytę, skonsultować wyniki swoich badań, zapytać o ofertę lub zadać nam
jakiekolwiek pytanie – napisz do nas, korzystając z formularza.