• Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /home/platne/serwer23828/public_html/fizjobell.pl/wp-content/themes/bathe-master/template-parts/cards/blog-post-card.php on line 14

  Rytuał relaksacyjny dla ciała

  Rytuał relaksacyjny dla ciała przyniesie ukojenie Twoich zmysłów i odprężenie. Podczas idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb masażu relaksującego harmonizujemy Twoje ciało, używając do tego toniku z wody różnej.

  Dowiedz się więcej
 • Rytuał energetyzujący dla ciała

  Rytuał energetyzujący dla ciała rozpoczynamy od domowego peelingu kawowego, zrobionego na bazie olejku migdałowego, który pobudzi mikrokrążenie w Twoim ciele. Aromat kawy zachwyci Twoje zmysły, a kofeina w niej zawarta wpłynie na poprawę przemiany materii. Tak oczyszczone ciało stonizujemy wodą różaną. Rytuał zakończymy ujędrniającym masażem ciała przy użyciu naturalnego olejku harmonizującego.

  Dowiedz się więcej
 • Regenerujący rytuał dla ciała i twarzy

  Rytuał regenerujący dla ciała i twarzy przyniesie Ci uczucie odmłodzenie, wygładzenia i cudownego nawilżenia. Idealnie dopasowany do Twoich potrzeb masaż olejkiem z migdałów odżywi Twoje ciało. Rytuał zwieńczymy kojącym masażem twarzy, wykonanym przy użyciu kremu regenerującego.

  Dowiedz się więcej
 • Rytuał dla kobiet w ciąży

  Rytuał dla kobiet w ciąży jest doskonałym połączeniem pielęgnacji i relaksacji. Jest on w pełni bezpieczny dla przyszłych mam. W trakcie masażu wykonywanego przy użyciu delikatnego olejku z migdałów, zadbamy o nawilżenie skóry oraz rozluźnienie napiętych partii mięśni. W ostatnim etapie rytuału zadbamy o uelastycznienie skóry i poprawę jej odżywienia, wzbogacając masaż o preparat zapobiegający […]

  Dowiedz się więcej
 • Masaż Kobido

  Masaż Kobido nazywany jest japońskim nieinwazyjnym masażem liftingującym. Tym, co wyróżnia masaż Kobido, jest złożoność ruchów przynoszących rozluźnienie głębokich mięśni twarzy. Skóra twarzy w wyniku zabiegu pozostaje napięta i odzyskuje młodzieńczy wygląd.

  Dowiedz się więcej

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie lub nie możesz znaleźć informacji, której szukasz – zapraszamy do
kontaktu.

Wola

ul. Kasprzaka 7
01-211 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 07.30 – 22.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Wilanów

ul. Aleja Wilanowska 67E
02-765 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 08.00 – 21.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Formularz
kontaktowy

Jeśli chcesz się zapisać na wizytę, skonsultować wyniki swoich badań, zapytać o ofertę lub zadać nam
jakiekolwiek pytanie – napisz do nas, korzystając z formularza.