Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy poza pracą w gabinecie dzielą się także swoją wiedzą, prowadząc szkolenia dla innych fizjoterapeutów.

Naszym celem jest stałe pogłębianie wiedzy – doskonalenie się i rozwijanie, a także pomoc dzieciom i dorosłym, którzy do tej pory nie znaleźli odpowiedzi na przyczyny swoich dolegliwości.

Poznaj nasz zespół

Justyna Żyła

OSTEOPATKA, FIZJOTERAPEUTKA

Na pacjenta zawsze patrzy w sposób holistyczny. Podczas jednej wizyty diagnozuje i rehabilituje. Nie zapomina o wpływie stresu i emocji na ciało, pomaga zrozumieć zależności między ciałem a psychiką.

Poznaj bliżej

Michał Bartoszewicz

OSTEOPATA, FIJZOTERAPEUTA

Fizjoterapeuta z dużym doświadczeniem w pracy z zawodnikami, posiadający amatorskie i zawodowe doświadczenie w walkach MMA.

Poznaj bliżej

Anna Gostkowska

OSTEOPATKA, FIZJOTERAPEUTKA

Magister fizjoterapii, absolwentka Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz absolwentka Still Academy Osteopathy. Opiera swoje podejście o najnowsze techniki fizjoterapeutyczne i osteopatyczne.

Poznaj bliżej

Katarzyna Walecka

FIZJOTERAPEUTKA

Mam 17-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Obecnie studiuję medycynę osteopatyczną na Akademii Osteopatii, aby jeszcze skuteczniej pomagać maluszkom i wspierać je w rozwoju.

Poznaj bliżej

Paweł Bogucki

FIZJOTERAPEUTA, OSTEOPATA

Fizjoterapeuta z ponad 10-letnim doświadczeniem. Od 2016 roku związany z osteopatią. Aktualnie student ostatniego roku w ramach podyplomowych studiów osteopatycznych.

Poznaj bliżej

Gabriela Janik – Antosz

TERAPEUTKA MANUALA / FIZJOTERAPEUTKA UROGINEKOLOGICZNA

Najważniejsze jest spojrzenie na pacjenta jak na człowieka a nie jak na diagnozę. Łączy różne techniki pracy by znaleźć z ciałem pacjenta wspólny język. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Poznaj bliżej

Gabriela Ambroziak

FIZJOTERAPEUTKA UROGINEKOLOGICZNA

Magister fizjoterapii (Uniwersytet Medyczny w Łodzi).
Swoje doświadczenie fizjoterapeutyczne od początku buduję wokół aktywności ruchowej.

Poznaj bliżej

Joanna Baćmaga Bałdyga

FIZJOTERAPEUTKA UROGINEKOLOGICZNA

Magister fizjoterapii. Jestem fizjoterapeutką, pracująco głownie z kobietami. Już w trakcie studiów ukierunkowałam swoje zainteresowania w stronę kobiecego zdrowia.

Poznaj bliżej

Anna Zdeb

FIZJOTERAPEUTKA, TERAPEUTKA MANULANA

Stawia na holistyczne podejście do ciała ludzkiego oraz niesienie pomocy przy różnego rodzaju dolegliwościach ruchowych.

Poznaj bliżej

Michał Madejowski

FIZJOTERAPEUTA, TRENER MEDYCZNY

W swojej pracy stara się wyprowadzić pacjenta ze stanu chorobowego, a także wykorzystać posiadaną wiedzę do podniesienia jego sprawności fizycznej i poprawy jego samopoczucia.

Poznaj bliżej

Michał Woźniak

FIZJOTERAPEUTA, TRENER MEDYCZNY

W mojej pracy ważna jest dla mnie praktyka i indywidualne podejście do pacjenta. Nie ograniczam się do stosowania jednej techniki – staram się je łączyć i wykorzystać najskuteczniejsze.

Poznaj bliżej

Natalia Skocińska

Masażystka, Trenerka

W pracy z pacjentem dąży do osiągnięcia jak najlepszego samopoczucia, zdrowia oraz sprawności zarówno fizycznej jak i towarzyszącej w życiu codziennym.

Poznaj bliżej

Bartłomiej Malec

FIZJOTERAPEUTA

Magister fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Na co dzień do pracy wykorzystuje masaż oraz techniki terapii manualnej: Masaż Tkanek Głębokich oraz Terapia Nerwowo-mięśniowa.

Poznaj bliżej

Agnieszka Łochocka

Psycholog, terapeuta

W pracy terapeutycznej towarzyszy mi uważność na słuchanie, zrozumienie emocji drugiego człowieka. Pomagam wydobywać zasoby, poszerzając perspektywę, która prowadzi do przyszłości klienta.

Poznaj bliżej

Bartosz Frentzel

FIZJOTERAPEUTA, TECHNIK MASAŻYSTA

Do pracy z pacjentem podchodzi w sposób holistyczny wierząc, że na relaks ciała wpływa nie tylko poprawa kondycji fizycznej, ale i dobrostan psychiczny.

Poznaj bliżej

Magister fizjoterapii (Warszawski Uniwersytet Medyczny) oraz osteopatka (Still Academy of Osteopathy). Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu fizjoterapii i osteopatii.

Poznaj bliżej

Ewa Czeberkus

MASAŻYSTKA

W pracy kieruje się głównie chęcią poprawy jakości życia i samopoczucia pacjenta, a także zwiększeniem świadomości na temat zdrowia, własnego ciała i możliwości, które nam daje.

Poznaj bliżej

Zuzanna Gardocka

Fizjoterapeutka

Na codzień zajmuje się pacjentami stomatologicznymi z bruksizem czy problemami ze strawami skroniowo- żuchwowymi, sportowcami i amatorami aktywności fizycznej, ale także z kobietami z dolegliwościami uroginekologicznymi.

Poznaj bliżej

Agnieszka Jurczak

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKA

Pracuje z osobami z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju i kryzysami emocjonalnymi. Niesie pomoc osobom borykającym się z poczuciem własnej wartości, mającym trudności w relacjach.

Poznaj bliżej

Aleksandra Woch

dietetyk kliniczny

W pracy z pacjentami skupiam się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do diety i stylu życia. Staram się budować trwałe, zdrowe nawyki żywieniowe, które pozostaną z nimi na dłużej.

Poznaj bliżej

Propagatorka zdrowego stylu życia, rozsądnej diety i każdej możliwej formy ruchu. Na zajęciach gwarantuje dobrą zabawę, uśmiech i satysfakcję oraz poprawę kondycji.

Poznaj bliżej

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie lub nie możesz znaleźć informacji, której szukasz – zapraszamy do
kontaktu.

Wola

ul. Kasprzaka 7
01-211 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 07.30 – 22.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Wilanów

ul. Aleja Wilanowska 67E
02-765 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 08.00 – 21.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Formularz
kontaktowy

Jeśli chcesz się zapisać na wizytę, skonsultować wyniki swoich badań, zapytać o ofertę lub zadać nam
jakiekolwiek pytanie – napisz do nas, korzystając z formularza.