PIERWSZA WIZYTA

CZY JEST WYMAGANY SPECJALNY STRÓJ NA WIZYTĘ ?

Zabiegi fizjoterapeutyczne oraz masaże wykonywane są na odkrytym ciele. Jednak zachęcamy do założenia wygodnej bielizny, aby podczas wizyty czuć się komfortowo.

Na zajęcia sportowe prosimy zabrać niekrępujący ruchów strój sportowy oraz wodę. Maty do ćwiczeń oraz inne niezbędne akcesoria znajdą Państwo w naszym studiu.

JAK MAM SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU LUB MASAŻU?

Prosimy o przybycie ok. 10 minut przed zabiegiem. To pozwoli na spokojnie przygotowanie się do masażu oraz przeprowadzenie niezbędnego wywiadu.

Minimum godzinę przed zabiegiem nie należy przyjmować posiłków. Zachęcamy do spożycia lekkostrawnego dania, 1-1,5h przed masażem. Dzięki temu zabieg będzie dla Państwa komfortowy i relaksujący.

Prosimy o zdjęcie biżuterii oraz spięcie włosów.

CZY NA KONSULTACJĘ FIZJOTERAPEUTYCZNĄ LUB MASAŻ POTRZEBNE SĄ BADANIA LEKARSKIE?

Pierwszym krokiem jaki wykonujemy w studiu FizjoBell jest specjalistyczna konsultacja fizjoterapeutyczna. Przeprowadzony wywiad ma na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu, poinformowanie terapeuty o przebytych operacjach, urazach itp. Podczas konsultacji fizjoterapeuta proponuje odpowiedni rodzaj terapii, a w razie potrzeby zleca wykonanie dodatkowych badań.

CZY NA PIERWSZĄ WIZYTĘ MUSZĘ PRZYJŚĆ NA CZCZO?

Nie, na masaż nie należy udawać się na czczo. Warto jednak pamiętać, aby ostatni posiłek spożyć ok. 1-1,5h przed zabiegiem. Co więcej, lekkostrawne danie zapewni komfort fizyczny podczas terapii.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA GRUPOWE / TRENING PERSONALNY?

W FizjoBell posiadamy kadrę rzetelnych i wykwalifikowanych trenerów. To oni zadbają o odpowiednią postawę, poprawne wykonywanie ćwiczeń i odpowiedzą na wszystkie pytania. W celu przygotowania do treningu prosimy o zabranie wygodnego stroju do ćwiczeń, wody, ręcznika i ogromnej dawki energii! ????

CZY PRZED LUB PO ZABIEGU POTRZEBNY JEST PRZYSZNIC?

Jest to zależne od charakteru zabiegu:

Przy masażach, rehabilitacji oraz zabiegach modelujących – jeżeli pacjent odczuwa taką potrzebę, istnieje możliwość skorzystania z prysznica przed zabiegiem. Po terapii nie jest to konieczne, dobrze aby użyte kosmetyki pozostały na ciele. Wpłynie to korzystnie na kondycję skóry i jej odżywienie.

Jeśli chodzi o zabiegi z kategorii wellness, istnieje możliwość wzięcia prysznica przed zabiegiem. Warto również skorzystać z niego po masażu zawierającym peeling.

Biorąc udział treningach personalnych i ćwiczeniach grupowych również istnieje możliwość wzięcia prysznica po zajęciach.

CZY W FIZJOBELL OBOWIĄZUJĄ KARTY SPORTOWE (NP. MULTISPORT, FITPROFIT)?

Obecnie nie honorujemy kart sportowych (Multisport). Jednak zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych karnetów na zajęcia ze Strefy Ruchu

CZY W TRAKCIE CIĄŻY MOŻNA KORZYSTAĆ Z REHABILITACJI LUB MASAŻU?

Tak, jak najbardziej – masaż w trakcie ciąży ma dobroczynne działanie zarówno na matkę, jak i dziecko. Przed zabiegiem prosimy jednak o konsultację z lekarzem prowadzącym, aby wykluczyć przeciwwskazania do rehabilitacji lub masażu. Ofertę zabiegów dla przyszłych mam znajdą Panie w Strefie Profilaktyki.

© 2017 Fizjobell. All rights reserved. Code by ITML