W FizjoBell czujemy już nadchodzące lato, dlatego czas zadbać o

wakacyjne ciało!

One Size Less Challenge – ruszamy z kolejnym sylwetkowym i zdrowotnym wyzwaniem!

 

Wraz z całym zespołem FizjoBell mamy wielką przyjemność zaprosić Cię do wzięcia udziału w wyzwaniu One Size Less, który rusza 17 maja! Celem wyzwania jest zrzucania zbędnych kilogramów przy pomocy indywidualnie dobranego programu.

Najnowsze badania Ipsos Covid365+ donoszą, że nasi rodacy średnio przytyli podczas pandemii aż 6kg!

W terminie 17.05. -07.06.2021 zapraszamy Cię na darmową konsultację z dietetykiem, trenerem i fizjoterapeutą który pomoże Ci stworzyć idealnie dobrany plan działania.

Jakie są zasady??

            

1. Dietetyk

Pierwszy krok to darmowe spotkanie z dietetykiem Joanną Bałdyga. Podczas konsultacji dietetyk zbierze pomiary obwodów sylwetki, wykona zdjęcia (jeśli sobie życzysz, tylko na Twój użytek) oraz zarekomenduje działania dotyczące prowadzenia dzienniczka żywieniowego.

Ustali cel który możesz osiągnąć, zasięgniesz rady jaki plan żywieniowy będzie dla Ciebie optymalny.

2. Trener i fizjoterapeuta

Drugi krok to darmowa konsultacja z fizjoterapeutą i trenerem z zespołu FizjoBell.  Specjalista określi optymalny dla Twoich możliwości plan treningowy oraz doradzi, które zajęcia będą najlepsze dla Ciebie i Twojego kręgosłupa :). Ponadto wyjaśni jakie efekty dają masaże modelujące i doradzi, który z nich spodoba Ci się najbardziej!

Indywidualnie dobrany plan treningów i masaży modelujących ułatwi Ci wykonanie założonego celu.

Ważne! Umów się już dziś na wizytę – zadzwoń do studia FizjoBell tel. +48 532 713 911 i wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji.

Zapisy na konsultacje przyjmujemy między 17.05 a 07.06.2021 r.

Pierwsze terminy są już zajęte przez największych #fitfreaków!

3. Następnie… przez 6 tygodni ćwiczysz pod okiem naszych fit trenerów. Żadnych wymówek – w końcu wszyscy chcemy mieć #onesizeless, prawda? 😉

4. Tracisz siły? Dodatkowym wsparciem będzie masaż modelujący sylwetkę. Wysmukli Twoje ciało i uwidoczni wypracowane już efekty. Relaks dla ciała i ducha! A później działasz ze zdwojoną siłą.

   

5. Po zakończeniu challenge’u ponownie spotykasz się z dietetykiem i fizjoterapeutą. Dokonujesz pomiarów, wykonujesz zdjęcia i… cieszysz się swoją one size less sylwetką!

– Na konsultacje zapraszamy oczywiście za darmo, a kolejne usługi wg cennika.

– Uwaga! Zostań naszym ambasadorem!

– Nie chcesz ćwiczyć sam lub sama? Przyprowadź ze sobą znajomych!

Jedna osoba zachęcona do treningów w FizjoBell lub do zakupu planu żywieniowego w studio Moc Odżywiania daje Ci zniżkę w postaci 10% na wszystkie usługi. Przyprowadzenie dwójki znajomych to już 15% rabatu! Kto pierwszy? 😉

masaz wyszczuplajacy brzucha

REGULAMIN SYLWETKOWEGO WYZWANIA „One Size Less”

 1. Organizatorem akcji „One Size Less Challenge” jest FIZJOBELL – Gabinet Osteopatii i Fizjoterapii, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 7 U4.
 2. Celem organizacji akcji jest promowanie zdrowego stylu życia, współzawodnictwa, aktywizacji oraz wypracowanie zdrowych nawyków wśród uczestników.
 3. Uczestnicy akcji będą podejmowali Wyzwanie Sylwetkowe, a ich efekty będą dokumentowali zgodnie z zaleceniami. Każde wyzwanie należy wykonywać zgodnie z Regulaminem akcji i opisem zadania.
 4. Udział w Wyzwaniu Sylwetkowym jest dobrowolny.
 5. Ogłoszenie wyników akcji „One Size Less Challenge” zostanie opublikowane na stronie internetowego gabinetu oraz portalach społecznościowych.
 6. O wszelkich sprawach nieujętych w regulaminie decyduje organizator.

WARUNKI WZIĘCIA UDZIAŁU SYLWETKOWEGO WYZWANIA „One Size Less”

 1. Uczestnik korzysta z bezpłatnych konsultacji z Trenerem i Fizjoterapeutą (20 minut), w celu ustalenia planu treningowego oraz zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki.
 2. Uczestnik korzysta z bezpłatnych konsultacji z Dietetykiem, (20 min) w celu zebrania pomiarów obwodów sylwetki, zdjęcia oraz rekomendacji dotyczących prowadzenia dzienniczka żywieniowego.
 3. Rozpoczęcie Sylwetkowego Wyzwania „One Size Less” – możliwe usługi wykonywane są wg aktualnego cennika FizjoBell.
  • Konsultacja dietetyczna, analiza wyników badań
  • Przygotowanie 7-dniowego jadłospisu
  • Aktywność fizyczna (Strefa Ruchu) – trening personalny lub/oraz grupowych, gdzie na potrzeby wyzwania zostanie stworzona Specjalna Grupa .
  • Masaż modelujący sylwetkę Confer Shape – (Strefa Sylwetki) w celu usprawnienia procesu modelowania sylwetki, a także utrwalenia wypracowanych efektów.

TRX 3