• Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /home/platne/serwer23828/public_html/fizjobell.pl/wp-content/themes/bathe-master/template-parts/cards/blog-post-card.php on line 14

  Trening medyczny

  Trening medyczny jest połączeniem treningu zdrowotnego z fizjoterapią. Fizjoterapeuta, dzięki swojej wiedzy, układa plan ćwiczeń dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, uwzględniając ograniczenia wynikające z przebytych wcześniej kontuzji i urazów. Celem treningu jest dążenie do powrotu do zdrowia i osiągnięcie pełnej sprawności fizycznej, a także budowanie świadomości swojego ciała. Trening medyczny idealnie się sprawdzi, jeśli:

  Dowiedz się więcej
 • Pakiet sport

  Dla wszystkich, którzy pasjonują się sportem, uprawiają go amatorsko lub zawodowo. Regeneracja i profilaktyka kontuzji zapewnią coraz lepsze osiągi.

  Dowiedz się więcej
 • Pakiet noworodek i niemowlak

  Dla dzieci od O do 3 roku życia. Pakiet obejmuje diagnostykę, kontrolę rozwoju motorycznego i przekraczania kamieni milowych przez dziecko oraz osteopatię i terapię czaszkowo-krzyżową wykonywane przez fizjoterapeutę.

  Dowiedz się więcej
 • Pakiet uroginekologiczny

  Został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą działać profilaktycznie, a także leczyć dysfunkcje związane z obszarem miednicy małej, dolnymi drogami moczowymi oraz narządami rodnymi.

  Dowiedz się więcej
 • Pierwsza konsultacja dietetyczna

  W trakcie wizyty dietetyk zbierze dokładny wywiad medyczny i żywieniowy. Przeanalizuje nawyki żywieniowe, styl życia, w tym obecność aktywności fizycznej. Wykona pomiary – zmierzy obwód tali, bioder i brzucha oraz wzrost. Porozmawia o celach krótko- i długoterminowych. Podpowie, co możesz zrobić, aby Twoja dieta była zdrowsza i dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości. W razie […]

  Dowiedz się więcej

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie lub nie możesz znaleźć informacji, której szukasz – zapraszamy do
kontaktu.

Wola

ul. Kasprzaka 7
01-211 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 07.30 – 22.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Wilanów

ul. Aleja Wilanowska 67E
02-765 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 08.00 – 21.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Formularz
kontaktowy

Jeśli chcesz się zapisać na wizytę, skonsultować wyniki swoich badań, zapytać o ofertę lub zadać nam
jakiekolwiek pytanie – napisz do nas, korzystając z formularza.