Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy poza pracą w gabinecie dzielą się także swoją wiedzą, prowadząc szkolenia dla innych fizjoterapeutów.

Naszym celem jest stałe pogłębianie wiedzy – doskonalenie się i rozwijanie, a także pomoc dzieciom i dorosłym, którzy do tej pory nie znaleźli odpowiedzi na przyczyny swoich dolegliwości.

Poznaj nasz zespół

Justyna Żyła

OSTEOPATKA, FIZJOTERAPEUTKA

Na pacjenta zawsze patrzy w sposób holistyczny. Podczas jednej wizyty diagnozuje i rehabilituje. Nie zapomina o wpływie stresu i emocji na ciało, pomaga zrozumieć zależności między ciałem a psychiką.

Poznaj bliżej

Michał Otto

OSTEOPATA, FIZJOTERAPEUTA

W gabinecie koncentruje się na znalezieniu przyczyny problemu, którego rozwiązanie umożliwi organizmowi powrót do pierwotnego stanu równowagi.

Poznaj bliżej

Paulina Gawron

OSTEOPATKA, FIZJOTERAPEUTKA

Wiedzę fizjoterapeutyczną łączy z osteopatią, która poszerza spojrzenie na zdrowie i skuteczność pracy.

Poznaj bliżej

Maciej Szumielewicz

OSTEOPATA, FIZJOTERAPEUTA

Na pacjenta zawsze patrzy holistycznie, rozumiejąc, że składa się on z wielu układów, których wzajemne korelacje mają na siebie ogromny wpływ.

Poznaj bliżej

Anna Zdeb

FIZJOTERAPEUTKA, TERAPEUTKA MANULANA

Stawia na holistyczne podejście do ciała ludzkiego oraz niesienie pomocy przy różnego rodzaju dolegliwościach ruchowych.

Poznaj bliżej

Michał Madejowski

FIZJOTERAPEUTA, TRENER MEDYCZNY

W swojej pracy stara się wyprowadzić pacjenta ze stanu chorobowego, a także wykorzystać posiadaną wiedzę do podniesienia jego sprawności fizycznej i poprawy jego samopoczucia.

Poznaj bliżej

Michał Woźniak

FIZJOTERAPEUTA, TRENER MEDYCZNY

W mojej pracy ważna jest dla mnie praktyka i indywidualne podejście do pacjenta. Nie ograniczam się do stosowania jednej techniki – staram się je łączyć i wykorzystać najskuteczniejsze.

Poznaj bliżej

Ewa Czeberkus

MASAŻYSTKA

W pracy kieruje się głównie chęcią poprawy jakości życia i samopoczucia pacjenta, a także zwiększeniem świadomości na temat zdrowia, własnego ciała i możliwości, które nam daje.

Poznaj bliżej

Zuzanna Gardocka

MASAŻYSTKA, TRENERKA MEDYCZNA

Pasjonatka sportu i szeroko rozumianego zdrowego stylu życia. W FizjoBell chce kompleksowo dbać o zdrowie i sprawność swoich pacjentów.

Poznaj bliżej

Dorota Parol

masażystka, recepcjonistka

W swojej pracy skupiam się na dogłębnym zrozumieniu problemu pacjenta, profesjonalnej pomocy w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów, stawiając przy tym na dobrą komunikację oraz szczerość.

Poznaj bliżej

Agnieszka Jurczak

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKA

Pracuje z osobami z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju i kryzysami emocjonalnymi. Niesie pomoc osobom borykającym się z poczuciem własnej wartości, mającym trudności w relacjach.

Poznaj bliżej

Agnieszka Łochocka

couch kognitywny, Terapeutka TSR

W pracy najważniejsza jest dla niej uważność na drugiego człowieka, zrozumienie jego potrzeb. Wierzy, że każdy z nas posiada w sobie potencjał – potrzebuje tylko pomocy, by go odkryć.

Poznaj bliżej

Aleksandra Woch

dietetyk kliniczny

W pracy z pacjentami skupiam się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do diety i stylu życia. Staram się budować trwałe, zdrowe nawyki żywieniowe, które pozostaną z nimi na dłużej.

Poznaj bliżej

Propagatorka zdrowego stylu życia, rozsądnej diety i każdej możliwej formy ruchu. Na zajęciach gwarantuje dobrą zabawę, uśmiech i satysfakcję oraz poprawę kondycji.

Poznaj bliżej

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie lub nie możesz znaleźć informacji, której szukasz – zapraszamy do
kontaktu.

Wola

ul. Kasprzaka 7
01-211 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 07.30 – 22.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Wilanów

ul. Aleja Wilanowska 67E
02-765 Warszawa

Godziny otwarcia:
pn–pt 08.00 – 21.00
sb 10.00 – 19.00
ndz 10.00 – 16.00

532 713 911

Formularz
kontaktowy

Jeśli chcesz się zapisać na wizytę, skonsultować wyniki swoich badań, zapytać o ofertę lub zadać nam
jakiekolwiek pytanie – napisz do nas, korzystając z formularza.